מי אנחנו

ליאור קפלן, מייסד החברה, הוא חבר בקהילת הקוד הפתוח בישראל מעל ל-15 שנים, במהלכן ניהל את עמותת המקור כחבר ועד (2010-2012), ארגן מספר פעמים את "אוגוסט פינגווין", הכנס השנתי של קהילת הקוד הפתוח בארץ. ליווה את הפרוייקט הממשלתי לתמיכה בעברית עבור OpenOffice כנציג הקהילה.

במקביל הוא חבר ב-Debian GNU/Linux, שם הוא מתחזק חבילות הקשורות לעברית ושפות נוספות (רשימת חבילות). בנוסף, הוא חבר בפרוייקט LibreOffice מיומו הראשון, הוביל את תרגומו לעברית בגרסאות הראשונות ואת המעקב והתמיכה כדי לשפר את התמיכה ב-RTL. כמו כן, הוא תורם תיקונים לפרוייקט PHP בו הוא גם חבר ברשימת האבטחה במטרה לדאוג לסנכרון עם הפצות הלינוקס השונות.

ניתן ליצור קשר:
‎+972-52-2235911
lior AT kaplanopensource.co.il
https://www.linkedin.com/in/liorkaplan
https://www.facebook.com/liorkaplanopensource


שי ברגר הוא מתכנת עם כ־30 שנות ניסיון. שי עבד במגוון שפות וסביבות, מ־Fortran על מחשבי Mainframe עד לסביבות Web של היום. שי מתמחה בצד השרת בשפת Python, אך עסק גם בתכנות למשחקים וממשקי משתמש. מעבר לתכנות, אחרי שנים כשותף במדגרת הסטארט־אפים של פלטוניקס והכרות עם הצד העסקי, הוא מתמקד בשנים האחרונות בפעילות קהילתית.

שי חבר בצוות פרויקט Django מאז 2013, וחבר ועד עמותת המקור מאז 2014. במסגרת זו יזם את כנסי ‏PyCon Israel המתקיימים מאז 2016, והוא שותף להובלתם עד היום. כמו כן, שי חבר בוועדת מכון התקנים לענייני עברית במערכות ממוחשבות.

ניתן ליצור קשר:
shai AT kaplanopensource.co.il